Kontakty

Úvod   >   Kontakty

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte naše koupelnové centrum ve Vestci u Prahy.
Máme pro vás více než 100 ukázkových realizací.

Genova Bohemia s.r.o.
Vídeňská 573
252 42 Vestec u Prahy

Po-Pá: 7:00–11:30 a 12:00–17:00
So: 8:00–12:00
pracovní doba vzorkovna
Po-Pá: 9:00-18:00

+420 244 911 283

+420 607 081 081

IČO: 26188651
DIČ: CZ26188651
Výpis z obchodního rejstříku
Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00-11:30 a 12:00-17:00
So: 8:00-12:00
Otevírací doba koupelnového studia:
Po-Pá 9:00 - 18:00
GPS:
49°59'32.801"N, 14°29'20.527"E

Na koho se obrátit

Nedovolali jste se na čísla našich zaměstnanců? (Mohou mít jednání, nebo dovolenou)
Zavolejte na naši rychlou podporu.

+420 607 081 081
Po-Pá od 9 hod do 18 hod.

Martin Weisheitel
jednatel společnosti
Tel.: 602 311 275
Mail: martin@genovabohemia.cz

Pavel Baštář
obchodní ředitel
Tel.: 608 722 634
Mail: pavel.b@genovabohemia.cz

Tomáš Šebek
sklad
Tel.: 604 376 455
Mail: tomas.s@genovabohemia.cz

Petr Hruška
prodejce
Tel.: 604 910 250
Mail: petr.h@genovabohemia.cz

Miroslav Houška
prodejce
Tel.: 731 340 638
Mail:mirek.h@genovabohemia.cz

Tomáš Weisheitel
doprava
Tel.: 602 344 045
Mail: tomas.w@genovabohemia.cz

Lenka Jachimová
účetní
Tel.: 244 911 288
Mail: lenka.j@genovabohemia.cz

Lenka Senftová
pomocná účetní
Tel.: 728 383 221
Mail:lenka.s@genovabohemia.cz

Ing. Dagmar Kučerová
koupelnové studio
Tel.: 774 307 039
Mail: kucerova@genovabohemia.cz

Milan Pádivý
koupelny a dlažby, 3D návrhy
Tel.: 736 181 952
Mail: milan.p@genovabohemia.cz

Tomáš Papírník
koupelny a dlažby, 3D návrhy
Tel.: 608 879 346
Mail: tomas.p@genovabohemia.cz

Poptávkový formulář

Máte dotaz? Pokud se nás chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku.

Položky s hvězdičkou (*) prosíme vyplňte.